Over Pearl kalfsleer
Het Pearl Kalfs leer wordt gemaakt van de beste Zuid-Duitse kalveren. Het betreft hier een leer met een klassieke chroom looiing, geverfd in het vat, en met een lichte finish afgewerkt. Het kalfs leer vindt met name zijn weg naar de productie van elegante mannen en dames schoenen. Met een prachtige zijde matte nerf, en een transparante optiek heeft het leer een mooi volle, zachte grip. Het kenmerkt zich door een vaste nerf.
Eigenschap
Het leer wordt geleverd als volledige , volnerf huiden, met een dikte van 1.0 mm. – 1.2 mm. Het heeft tevens een Scotch Guard impregnering om te beschermen tegen water en vuil. Het wordt gecomplementeerd door een uitgebreid kleurenaanbod.
Toepassingen
Kom kijken in het magazijn
Nieuwsgierig naar de mogelijkheden van Kalfsleer? Van Oosterum Leder denkt graag mee. Kom zonder verplichtingen eens kijken in het magazijn. Laat ons weten wat we voor je kunnen doen!